Szaleństwo freerolli w kasynie internetowym Betsson

freerolle z kasynem online bets sonFreerolle to bardzo ciekawe turnieje. Nie wymagają one od gracza żadnego wkładu własnego, ale jednocześnie dają całkiem spore szanse na to, by wygrać realne pieniądze. Dlatego też dobrze wiedzieć, że Betsson organizuje prawdziwe szaleństwo takich wydarzeń. Za ich sprawą i przy okazji zdobywania punktów za aktywną grę, możecie sobie odblokować udział w kolejnym freerollu, następnego dnia. Odbywają się co dzień od poniedziałku do soboty, a dostęp do nich ma ta osoba, która zdobędzie co najmniej pięć oczek. Jeśli je wywalczycie, możecie zawalczyć o kasę i wstęp do Freerolla Miesiąca, w puli którego znajduje się aż 3 000€ w gotówce i premiach.

Zdobywane w turniejach punkty możecie wymieniać także na re-buye. Również i gotówkowo zapłacicie za ich realizację. By ponownie dołączyć do turnieju wystarczy wam 0,50€. Ilość wykupowanych szans jest tu całkowicie nieograniczona. Pamiętajcie także, że najlepszych 10 graczy z codziennego zestawienia wygrywa kolejne szanse do eventu głównego. Betsson postarało się zatem, by dawać zajęcie przez cały miesiąc. Promocja trwa od godziny 00:00, 8 sierpnia do godziny 23:59, 31 sierpnia. Co możecie za jej sprawą wygrać? Miejsce w turnieju na żywo, a nawet i cały pakiet, który warty jest 1 500€. Do tego dochodzą bilety ogólne o wartości 110€ oraz wejściówki na słynne już Fish Party, które organizowane jest w tym kasynie z okazji lata.

Po więcej szczegółów zapraszamy na stronę Betsson. Znajdziecie tam dokładny spis regulaminowy, wraz z wytycznymi, warunkami i zasadami oraz kolejnymi punktami, których dotyczą freerolle. Gotowi na to wyzwanie? W takim razie spróbujcie już dziś. Za darmo!

Wygraj część z gwarantowanej puli 3000€


Najnowsze promocje w kasynie Betsson

Zarejestruj się w Betsson


Top 5 Kasyno Online