1000 zwycięzców każdego dnia w promocji Betsson

1 000 zwycięzców każdego dnia w Betsson1 000 zwycięzców każdego dnia? Do tego do końca września? Tak właśnie wygląda promocja Betsson. Zapomnielibyśmy także dodać, że pula nagród to 1 800 000 złotych. Dobrze czytacie, to prawie dwa miliony! Właśnie o taką kasę walczyć będą wszyscy aktywni gracze tego kasyna. Jeśli zatem macie aktywne konto, po prostu się zalogujcie i zapiszcie do wydarzenia. To ledwie kilka kliknięć, a potem cały ogrom udanej i ciekawej zabawy.

Wystarczy zresztą wspomnieć, że swoje szanse zdobędziecie od razu w chwili w której we wskazanych grach dokonacie obrotu na poziomie 45 złotych. To niedużo, prawda? A nagroda główna (ta z danego dnia) to aż 12 500 złotych. Nic nie stoi na przeszkodzie, by wygrywać ją co dzień. Do tego potrzeba jednak trochę szczęścia. Swoje losy możecie zdobyć co dzień, nawet 100 sztuk na raz. Musicie przy tym grać za nie mniej niż 1,80 zł od jednej rundy. Co więcej, wymagane od was gry zmieniają się co dzień. Mogą to być wideo sloty, ale też wskazane gry z oferty na żywo, gdzie gra się z prawdziwym krupierem. Warto obserwować temat, jak również sprawdzić obecną listę nagród czy też spis wygranych z poprzedniego okresu. Może znajdziecie się na tej liście również i wy? Nigdy nie wiadomo!

Więcej informacji o tym wyjątkowym przedsięwzięciu Betsson znajdziecie na stronie organizatora. To tylko kilka ważnych punktów, które pomoże wam się należycie wdrożyć. Najważniejsze jest jednak to, by zbierać swoje losy, a potem sprawdzać na bieżąco, każdego dnia, wyniki. Kto wie, może wygracie lwią część kompletnego budżetu? Powodzenia!

Wygraj nagrodę


Najnowsze promocje w kasynie Betsson

Zarejestruj się w Betsson


Top 5 Kasyno Online