175 free spinów co tydzień z Book of Dead w kasynie Betsson

175 darmowych obrotów od BetssonZa sprawą odnawialnej promocji Betsson każdego tygodnia zdobywać możesz nawet 175 darmowych obrotów. Cały system stworzony jest tak, by każdy z użytkowników tego popularnego kasyna mógł skorzystać z dodatku dla siebie. Nie ma przy tym znaczenia jakimi środkami dysponujecie, bowiem po free spiny sięgną nawet ci, którzy mają jedynie niewielkie zasoby własne, ale mimo tego chcieliby zrealizować ciekawy dodatek.

Stąd też całe wydarzenie podzielono na trzy etapy, te właśnie poziomy zapewnią wam 25, 50 oraz 100 zakręceń. Sami musicie zdecydować, czy chcecie sięgnąć po wszystkie, czy zrealizujecie tylko jedno zestawienie, które akurat jest dla was dostępne. W każdym przypadku, dodatek spełnicie w słynnym wideo slocie – Book of Dead. Promocja działa następująco: gracz dokonuje wpłaty na poziomie 50 złotych i obraca 100 złotych, a otrzymuje od Betsson 25 darmowych obrotów. Tak wygląda pierwszy poziom zagadnienia. Gdy z kolei wpłacicie 200 złotych i obrócicie 400 zł – sięgniecie po 50 kolejnych zakręceń. Na kolejnym poziomie jest to 500 i 1 000 złotych, co przyniesie 100 obrotów. Co ważne, musicie zrealizować każdy poziom po kolei, nie da się od razu zgarnąć kompletu zestawienia. Do tego dochodzi fakt, że promocja jest całkowicie odnawialna, dzięki czemu możecie z niej korzystać zawsze raz w tygodniu. Taki dodatek będzie ciekawym wsparciem waszej rywalizacji.

Wszystkie wygrane pochodzące z darmowych spinów są traktowane jak bonus. Środki znajdujące się na koncie gracza zostaną wykorzystane w pierwszej kolejności, zanim możliwy będzie obrót środków bonusowych z darmowych spinów. O pozostałych zapiskach warunków i zasad przeczytacie bezpośrednio na witrynie kasyna internetowego Betsson.

Odbierz 175 free spinów


Najnowsze promocje w kasynie Betsson

Zarejestruj się w Betsson


Top 5 Kasyno Online