Pokerowy turniej Blowout z pulą €50tys. w kasynie Betsson

Listopadowe MPN od kasyna internetowego BetssonPrzez cały miesiąc Betsson wyda 20 000€ w nagrodach dla swoich graczy pokera online. Do tego dochodzi wielkie wydarzenie Blowout, które odbędzie się 24 listopada. W ten dzień zawalczycie łącznie o 50 000€! Jeśli jesteście tym zainteresowani, gorąco polecamy sprawdzić opcje Sit N’ Go, które gwarantować będą po 25 nagród każdego tygodnia.

Faza rankingowa jest tam podzielona na Wysoką (buy-in powyżej 11 €) oraz Niską (buy-in poniżej 5,75 €). Celem gracza jest zdobywanie nagród za zarejestrowanie się i grę w 4 i 6-rozdaniowych Sit & Go i Heads Up Sit & Go. Nagrodą główną w fazie niskiej jest 125€, z kolei w tej wysokiej aż dwa razy więcej. Całość podzielona jest na tygodnie rankingowe i zostanie zakończona 30 listopada. To właśnie w tym czasie możecie się ubiegać o bilety do finałów i gotówkę z poszczególnych zawodów. Każdego dnia promocji można zdobywać punkty rankingowe, grając w dowolnym gwarantowanym sieciowym turnieju MTT, zaplanowanym w lobby pokera. Turniej musi posiadać buy-in minimum 0,01 €, aby został zaliczony do  rankingu. To istotne założenia, aczkolwiek dobrze jest poznać je wszystkie. Warunki i zasady dopisane przez Betsson zamieszczono na stronie i opisują wasze działania jak również potencjalne wygrane o które będziecie się tutaj ubiegać.

Turnieje pokerowe od Betsson oraz MPN to bardzo ciekawe wyzwania, które wciągają nas od miesięcy. Jeśli jesteście zainteresowani mocnymi rozgrywkami tego rodzaju, zdecydowanie polecamy wam zajrzeć na stronę operatora jak również skorzystać z aplikacji pokerowej, gdzie dostępne są również i inne turnieje tego rodzaju, często w formie darmowych freerolli z pulą gotówkową.

Zdobądź miejsce w turnieju


Najnowsze promocje w kasynie Betsson

Zarejestruj się w Betsson


Top 5 Kasyno Online