Graj z przyjacielem o 4000 PLN w gotówce Betsson

Weź udział w wyjątkowej promocji Betsson i wygraj 2000 zlWeź udział w wyjątkowej promocji dla dwuosobowych grup. Betsson przygotował promocję, za sprawą której trzy grupy wywalczą dla siebie część z puli 8 tysięcy złotych, z czego najlepsza para wywalczy po 2 tysiące na głowę. Znajdziesz się w tym zestawieniu? W takim razie po pierwsze zaproś kumpla dla wspólnej gry, a następnie w specjalnym formularzu podaj swój oraz jego mail, a także nazwę waszej drużyny.

Przez kliknięcie przycisku „Prześlij dane” dołączysz do zabawy. Następnie będzie trzeba już tylko grać. Liczą się wideo sloty oraz zakłady bukmacherskie przy min. kursie na grę 1,50 zł. Grajcie aktywnie, bowiem liczą się punkty zdobyte za waszą aktywność. Oznacza to, że im więcej zagracie, tym lepiej dla was. Na stronie możecie sprawdzić ranking drużyn na bieżąco, dlatego jeśli planujecie wygrać, monitorujcie swoją sytuację. Promocja trwa do 31.08 aż do północy i właśnie do tego czasu możecie zbierać swoje punkty. Bądźcie aktywni i rywalizujcie już teraz, bowiem im prędzej włączycie się do gry, tym większe szanse na końcowy sukces. Regulamin jest tu prosty: „Po spełnieniu powyższych kroków, gracze będą mieli szansę w rywalizacji poprzez zbieranie punktów - punkty liczone są poprzez dokonywanie obrotu w Kasynie lub Zakładach, a suma punktów liczona będzie osobno dla każdego członka drużyny, a następnie sumowana na wspólne konto. Zespół z największą ilością zebranych punktów wygrywa.”

O tym jak zdobywać punkty w wirtualnym kasynie i zakładach sportowych przeczytacie w warunkach i zasadach. Warto się zapoznać z tą wiedzą, bowiem jest ona gwarantem późniejszych przeliczników na dalsze korzyści. Spróbujcie, grajcie, zbierajcie punkty i wygrywajcie!

Wygraj gotówkę


Najnowsze promocje w kasynie Betsson

Zarejestruj się w Betsson


Top 5 Kasyno Online