Free Spinowe szaleństwo w kasynie internetowym Betsson

weekendowe szalenstwo z free spinamiTakiej promocji nie było już naprawdę dawno! Betsson przygotował ogromne free spinowe szaleństwo. W czasie trwania akcji wydanych zostanie 4 500 000 darmowych obrotów. Trafią one do wszystkich aktywnych graczy tej marki, zatem jeśli cenicie sobie bonusy, które wymagają minimalnego wkładu własnego, będzie to wyzwanie idealne dla was. Jest korzystniejsze o tyle, iż można z niego korzystać absolutnie każdego dnia aż do 2-go września włącznie. Można zatem powiedzieć, że koniec wakacji oznacza także koniec tego dodatku. Śpieszcie się i nie traćcie swojej okazji. Jeśli nie wiecie jak otrzymać free spiny, śpieszymy ze szczegółowymi wyjaśnieniami.

Paczki przyznawane są za każdym razem (co dzień), gdy obrócicie co najmniej 40 złotych w grach Red Tiger z codziennymi jackpotami. Za każdym razem Betsson wyda po 10 obrotów pierwszym 10 000 osobom, które spełnią ten warunek. W piątki wydawanych jest dwa razy więcej premii, dzięki czemu nawet spóźnialscy zapewnią sobie lepszy weekend. Gdy zagracie już za 40 złotych, przejdziecie dalej. Po wykonaniu obrotu, 10 darmowych spinów zostanie od razu dodane do konta gracza. Darmowe spiny mogą zostać wykorzystane w dowolnej grze od Red Tiger z codziennym jackpotem. Darmowe spiny muszą zostać wykorzystane w tym samym dniu, w przeciwnym razie zostaną anulowane.

W kasynie Betsson znajdziecie kilkunastopunktowy regulamin, za sprawą którego dowiecie się jak dokładnie grać, w jakich grach i terminach. Te warunki i zasady są szalenie proste i przejrzyste, aczkolwiek w pełni obligatoryjne. Raz przeczytane pozwolą się wam skutecznie bawić przez cały okres trwania tej szalonej promocji. Free spiny czekają, czy właśnie na ciebie?

Zgarnij darmowe spiny


Najnowsze promocje w kasynie Betsson

Zarejestruj się w Betsson


Top 5 Kasyno Online