100 000 zł w co tydzień w turnieju kasyna na żywo w Betsson

Wygraj 20 tys zł w turnieju kasyna na żywo w BetssonBetsson organizuje cotygodniowe turnieje z okazji wdrożenia do ich oferty Crazy Time. Jest to tytuł kasyna na żywo, który pozwoli wam rywalizować przy udziale prawdziwego krupiera. Jeśli zatem szukaliście ciekawego wyzwania i jednocześnie liczycie na spore premie, czas dołączyć już teraz. Co tydzień wygrać można część z puli na poziomie 100 tysięcy złotych, a za pierwsze miejsce przysługiwać wam będzie aż 1/5 tej kwoty.

Jeśli macie już zatem aktywne konto, koniecznie wybierzcie dowolną grę z oferty Evolution, jaką znajdziecie na liście tej marki, a potem włączcie się do prawdziwej rywalizacji za realną gotówkę. Jeszcze lepiej będzie, jeśli sięgniecie właśnie po Crazy Time. Dlaczego? Za każde 4 złote, jakie wygracie w tych grach, otrzymacie 1 punkt do tabeli rankingowej. Jeśli jednak grać będziecie właśnie w Crazy Time, wartość punktów będzie podwajana. Betsson nagrodzi sto osób, które zdobędą jak najwięcej oczek, z czego numer jeden danego tygodnia wywalczy dla siebie aż 20 tysięcy złotych. Pierwsza seria konkursowa trwa od 29-go czerwca i skończy się 5-go lipca. Ostatnie zawody ruszą dzień później i także potrwają tydzień. To właśnie w tym czasie musicie się ubiegać o swoje szanse. Pamiętajcie przy tym, że nie ma tu ograniczeń, a wy sami możecie wygrywać w pierwszej jak i ostatniej edycji.

Więcej informacji o grze, jak również o zdobywaniu punktów, znajdziecie w regulaminie. Te warunki i zasady są ogólnodostępne, ale są też w pełni obligatoryjne. Jeśli zatem chcecie wygrywać, musicie dołączyć do zabawy czym prędzej. W razie uwag i pytań do waszej dyspozycji jest także czat na żywo.

Odbierz bonus


Najnowsze promocje w kasynie Betsson

Zarejestruj się w Betsson


Top 5 Kasyno Online