Odbierz 5 free spinów w bonusie za samą rejestrację Betsafe

Powitalne bonusy bez depozytu od BetsafeW związku z trudną sytuacją na świecie, także i kasyna zachęcają do pozostania w domu. Niektóre z nich, tak jak Betsafe, robią to naprawdę dobrze. Firma ta przygotowała dla was nowy zestaw powitalny. Gwarantuje on możliwość odbioru nawet trzech kolejnych premii. Jeśli zatem szukaliście rozrywki hazardowej na najwyższym poziomie, a przy okazji liczycie na doładowanie gotówkowe oraz zestawy free spinów – będzie to idealny dodatek właśnie dla was.

Jak go zdobyć? Zacznijmy od tego, że musicie się zarejestrować. Taki proces to ok. 60 sekund, po czym od razu można się zalogować na swoim nowym koncie. Betsafe przyzna wam 5 free spinów w grze Twin Spin w bonusie bez depozytu za samą rejestrację. To bardzo znany automat od NetEnt, który postara się wam zaprezentować podstawowe możliwości kasyna. Rozumiemy jednak, że 5 darmowych zakręceń to wciąż mało. Dlatego też Betsafe wychodzi z drugą propozycją. Za jej sprawą przy depozycie na co najmniej 40 złotych, możecie liczyć na podwojenie deponowanej kwoty. Maksymalna wartość, jaką sobie zapewnicie w ten sposób to 400 złotych. Innymi słowy, jeśli wpłacacie maksimum (400zł), to na waszym koncie łącznie zawita 800 złotych, które będziecie mogli wykorzystać w dowolnych wideo slotach czy też grach stołowych, jakie znajdziecie w kasynie. A to wciąż nie jest wszystko.

Jako trzeci bonus czeka na was paczka free spinów do wykręcenia w Grand Spinn Superpot. Będzie ich 50 sztuk, a trafią do was od razu w momencie w którym w pierwszym dniu obrócicie co najmniej 130 złotych. Brzmi dobrze, prawda? Dlatego zapoznajcie się od razu z warunkami i zasadami akcji.

Odbierz atrakcyjne bonusy


Najnowsze promocje w kasynie Betsafe

Zarejestruj się w Betsafe


Top 5 Kasyno Online