Zdobądź 200 PLN cashback bonusie w kasynie Betsafe

Zdobądź 200 PLN cashback bonusie w BetsafeBetsafe zasypuje nas ciekawymi promocjami! W listopadzie czekają na was nie tylko zawody pokerowe, ale także cashback za rywalizacje przy wideo slotach. Jeśli zatem posiadacie tam konto, zalogujcie się na nie już teraz. Im szybciej to zrobicie, tym więcej korzyści na was poczeka. Do promocji trzeba się dodatkowo zapisać, co zrealizujecie dosłownie jednym kliknięciem z poziomu witryny bonusowej.

Następnym celem będzie rywalizacja w jednym z sześciu (aczkolwiek możecie grać we wszystkie!) automatów udostępnionych na czas promocji. Jeśli wygracie co najmniej 5 złotych, następnego dnia czeka na was prawdziwa niespodzianka. Betsafe wyda wam bowiem 20% dodatkowych wygranych, łącznie nawet do kwoty 200 złotych! Gry objęte promocją to Mega Moolah Isis, Divine Fortune, Mega Fortune, Hall of Gods, Mega Fortune Dreams, Mega Moolah. Nie są to przypadkowe wideo sloty, każdy z nich słynie z jackpotów progresywnych, do tego w najwyższych możliwych formułach. Gra toczy się zatem o znacznie więcej niż zwykle. Jak dokładnie wygląda przykładowa wygrana? Betsafe opisuje to następująco: Jeżeli suma zakładów postawionych w grze w podanym czasie wyniosła 500 PLN i gracz wygrał 1000 PLN, wtedy wygrane netto wyniosą 500 PLN. Gracz jest wtedy uprawniony do otrzymania nagrody cashback 20% do 200 PLN, obliczonej na podstawie wygranych netto. Wysokość cashbacku w tym przykładzie wyniesie 100 PLN.

Wszelkie warunki i zasady przypisane do promocji znajdziecie na stronie organizatora. To tylko kilkanaście punktów, które dokładnie określają w jakich dniach grać oraz co musicie zrobić, by zwyciężać możliwie jak najwięcej. Lektura obowiązkowa, aczkolwiek w znacznym stopniu przyczyni się do potencjalnego sukcesu.

Zgarnij cashback 200 zł


Najnowsze promocje w kasynie Betsafe

Zarejestruj się w Betsafe


Top 5 Kasyno Online