Wywalcz miejsce w turnieju pokerowym Blowout w Betsafe

Turniej MPN od kasyna internetowego BetsafeMPN od Betsafe na listopad to wiele okazji w trzech formach do wygrywania kolejnych pieniędzy. A wszystko za sprawą oferty pokerowej. W grę wchodzą rankingi, turnieje Sit & Go oraz przede wszystkim danie główne – Blowout. Łącznie stawka toczyć się będzie o kilkadziesiąt tysięcy euro, z czego wspomniane zawody dostarczą aż 50 000!

Na stronie kasyna internetowego dostępne są niezbędne informacje o terminach (a całość potrwa do 30 listopada) oraz miejscach premiowanych. Tabele są widoczne już teraz, dlatego znajdziecie tam dane o buy-inach oraz potencjalnych nagrodach o które będziecie rywalizować za sprawą aplikacji pokerowej Betsafe.J ak całość prezentuje się w praktyce? Aby zagrać w turnieju Blowout (Freezeout) MTT z GTD 50 000 €, gracz musi bezpośrednio opłacić buy-in (110 €) lub zakwalifikować się poprzez satelitów z wpisowymi od 0,11 €, które rozpoczynają się 3 listopada 2019 r. (niedziela). Dodatkowo, jak pisze Betsafe, do wzięcia udziału w turnieju MTT Blowout (Freezeout) z GTD 50 000 €, odbywającym się 24 listopada 2019 r., może zostać wykorzystany tylko jeden bilet. Jeśli gracz wygra więcej niż jeden bilet, zostanie on przeniesiony do specjalnego MTT rozgrywanego na zakończenie następnego miesiąca lub zmieniony na zwykły bilet na dowolny inny turniej z buy-inem o takiej samej wysokości.

Na stronie Betsafe widoczne są warunki i zasady do każdego z trzech turniejów. Aby zatem nie dodawać wam zbędnych informacji, już teraz zachęcamy do przejścia na ich witrynę. Gra toczy się o duże pieniądze, a wy możecie tu dodatkowo liczyć na wsparcie obsługi klienta, działającej przecież przez całą dobę, każdego dnia tygodnia.

Wywalcz miejsce w turnieju Blowout


Najnowsze promocje w kasynie Betsafe

Zarejestruj się w Betsafe


Top 5 Kasyno Online