Nowy bonus powitalny w Betsafe 3000PLN i 400 Free Spinów

Betsafe na start - nowy bonusDołączenie do kasyna Betsafe jeszcze nigdy wcześniej nie było aż tak korzystne. Słynna marka zdecydowała się rozwinąć swój bonus powitalny, co sprawiło, że otrzymacie możliwość dokonania dwóch, bardzo solidnych doładowań. Nie zwlekajcie zatem i przejdźcie do formularza rejestracyjnego już teraz. Zagwarantuje on dostęp do nawet 3 000 złotych premii. Do tego dochodzą dwie paczki po 200 obrotów w słynnych wideo slotach – Starburst i Gonzo’s Quest. Jak otrzymać taki dodatek i jak prezentują się ogólne warunki i zasady przypisane do tego zagadnienia? W pierwszej kolejności wybierzcie metodę płatniczą i zdeponujcie nie mniej niż 40 złotych. Już taka kwota pozwoli wam otrzymać 100% więcej na grę!

Betsafe gwarantuje podwojenie pierwszej wpłaty do kwoty 1 000 złotych, a także 50% więcej przy drugim depozycie. Tym jednak razem możecie otrzymać nawet 2 000 złotych. W obu przypadkach dodatki są jednorazowe, aczkolwiek łącznie dodadzą nawet te 3 000, a to już kwota bardzo wysoka. Każda z premii gwarantuje także free spiny, a paczki po 200 sztuk wydawanych są przez 10 dni po 20 sztuk jednorazowo. W przypadku wszelkich zdobytych w ten sposób środków musicie się liczyć z koniecznością ich obrotu. Betsafe wyznaczył tą granicę na poziomie 35-krotności, co przy każdej stówce, wymaga od was 3 500 złotych rozegranego w kasynie.

Pełen regulamin tej marki dostępny jest oczywiście na stronie i zachęcamy, byście trafili właśnie tam. Betsafe wykonał ogromną pracę przy bonusie powitalnym i warto z niego skorzystać. Macie 30 dni na realizację wszelkich założeń, a to w pełni wystarczający czas, który pozwoli wam wygrać krocie!

Odbierz bonus na start 3000zł + 400 free spins


Najnowsze promocje w kasynie Betsafe

Zarejestruj się w Betsafe


Top 5 Kasyno Online