Blowout turniej pokerowy z 50 000 € w puli od Betsafe

Świąteczne misje pokerowe BetsafeŚwiąteczne misje pokerowe Betsafe to bardzo ciekawe i energiczne wyzwanie od tego kasyna. Za jego sprawą i grając codzienne misje, możecie wywalczyć całkowicie darmowe bilety na wydarzenia, które odbywać się będą kolejnego dnia. A pula nagród jest tu naprawdę imponująca, wystarczy powiedzieć, że czeka aż 25 000€! Jeśli w trakcie tygodnia wykonasz co najmniej 5 codziennych misji, dostaniesz się do cotygodniowego freerollu Świątecznych Misji.

Wykonaj wszystkie 7 codziennych misji, a zaczniesz finał tygodnia z dodatkowymi 10 000 żetonów. Jakby tego było mało, operator przygotował także propozycję Blowout, a tam aż… 50 000€! Ta edycja Knockout będzie zatem warta świeczki.Po trzech tygodniach zmagań związanych z misjami czeka na was świetna propozycja Betsafe. Blowout powraca w niedzielę, 29 grudnia. Satelity do niego już wystartowały i możecie na nie liczyć w każdej chwili. Buy-in w tym przypadku wynosi 0,11€. Dodatkowo, za każdego gracza, którego pozbędziesz się z turnieju otrzymasz aż 50€, co jest ciekawym dodatkiem do całego przedsięwzięcia. W razie chęci, możesz do zawodów wrócić na rewanż, aczkolwiek taki buy-in kosztuje aż 110€. Betsafe rozegrało to wyśmienicie i już nie możemy się doczekać, aż dacie nam znać w sprawie swoich wyników. Wielka kasa, do tego mocno świąteczna, czeka za rogiem na wyciągnięcie.

Wyzwania pokerowe od Betsafe to nie lada gratka dla fanów tego typu rozrywki. Czeka nie tylko pokaźna adrenalina, ale przede wszystkim ogromne pieniądze do wygrania. W razie zainteresowania tematem odsyłamy was bezpośrednio na stronę, gdzie znajdziecie warunki i zasady ze szczegółowymi objaśnieniami nakierowanymi na misje i późniejszy Blowout.

Wygraj część z puli nagród 25 000 €!


Najnowsze promocje w kasynie Betsafe

Zarejestruj się w Betsafe


Top 5 Kasyno Online