Cztery tygodnie pełne nagród w Betsafe

Urodzinowy wyścig z bonusami w BetsafeCzternaście lat! Betsafe jest z nami aż tyle! Z tego powodu czekają na nas wielkie obchody urodzinowe, które zapewnią wam ogrom możliwości w zakresie zdobywania środków pieniężnych i promocji ogólnie. Cztery tygodnie wyzwań jak również sposobność otrzymania dodatkowych 200 złotych na rozpoczęcie tych przygód – brzmi dobrze?

A to przecież dopiero początek. Po przejściu na ich witrynę zobaczycie, że firma opracowało cały szereg bonusów Betsafe. Dostępne są już teraz. Wystarczy zalogować się na koncie, a następnie zapisać do propozycji. To jedno kliknięcie, a otwiera przed wami drogę do harmonogramu, który jest już publicznie znany. Przykładowo już teraz do 12-go stycznia włącznie, za każde 400 złotych, jakie obrócicie w grach od NetEnt, otrzymywać będziecie 25 free spinów! Następnie od 13 do 16 stycznia pojawi się okazja zdobywania dodatkowej gotówki za wykonany obrót. W dalszych terminach czekają jeszcze turnieje Pragmatic Play czy następny wyścig darmowych obrotów. Nie braknie także niespodzianek, które przygotowano na uwieńczenie tego tematu. Za ich sprawa zapewnicie sobie więcej nagród różnej formy, które sami zresztą będziecie wybierać. Całość zakończy się 2-go lutego, kiedy to odbędzie się wielki Finał. W połączeniu z akcją premiową na poziomie od 40 do 200 złotych, zyskacie świetne rozwiązanie, z którego Betsafe jest niezwykle dumne. Pamiętajcie, że bonus musi zostać obrócony w Kasynie i/lub Kasynie na Żywo Betsafe przynajmniej 35 razy w ciągu 7 dni, zanim możliwa będzie jego wypłata lub transfer do innego produktu.

Obowiązuje regulamin, który w kilku punktach poznacie bezpośrednio za pośrednictwem strony operatora. To wszelkie warunki i zasady obowiązujące w temacie.

Odbierz atrakcyjne nagrody


Najnowsze promocje w kasynie Betsafe

Zarejestruj się w Betsafe


Top 5 Kasyno Online