21 tygodni - 120 000 PLN/tydz. w turnieju w kasynie Betsafe

Wygraj  do 48 tysięcy złotych w Betsafe120 tysięcy złotych tygodniowo wydawać będzie Betsafe. Wszystko za sprawą ich najnowszej promocji, do puli której dodano 6 milionów złotych. Tak potężne pieniądze mają skusić graczy do rozrywki i nie będzie dla nas żadnym zaskoczeniem, jeśli tak się stanie rzeczywiście.

Z naszego doświadczenia wynika, że w całym 2019 roku nie pojawiła się nawet jedna promocja tego typu. Tak dużą pula zaskakuje, ale przede wszystkim kusi, zwłaszcza, że warunki udziału są tu proste. Możecie z bonusu skorzystać również i wy, zwłaszcza dlatego, że zaczął się 16 stycznia i potrwa najpewniej do połowy roku. Sprawdźcie jak wygrywać i co musicie dokładnie zrobić. Zawody odbywają się co dzień. Musicie przy tym rywalizować w takie wideo sloty jak Wolf Gold, Mustang Gold, Sweet Bonanza, John Hunter Scarab Queen, Ancient Egypt Classic, Chilli Heat, Diamond Strike, Buffalo King, Extra Juicy, Release the Kraken. Wszystkie te automaty pochodzą od studia Pragmatic Play i jak zaznacza organizator, pula może zostać zwiększona o kolejne hity, jeśli te znajdą się w ofercie Betsafe. Tygodnie promocyjne z rozpiską nagród znajdziecie na stronie, gdzie widnieją także informacje szczegółowe z terminami początkowymi i końcowymi. Za ich sprawą przekonacie się kiedy grać, jak również jak dużo punktów możecie wywalczyć. Te wpływać będą na wasze konto za każde obrócone 2 złotych we wspomnianych pozycjach.

Pełen regulamin z jego warunkami i zasadami dostępny jest na stronie Betsafe. Dzięki temu szybko zrozumiecie jak grać oraz w jakich datach gra się najkorzystniej. Jeśli zatem szukacie ciekawego wyzwania w którym wygracie nawet 48 tysięcy złotych na raz – dobrze trafiliście.

Wygraj do 48 tysięcy złotych


Najnowsze promocje w kasynie Betsafe

Zarejestruj się w Betsafe


Top 5 Kasyno Online