200PLN Bonusy na jackpoty w kasynie Betsafe

bonus jackpotowy betsafeGry z jackpotem to często pierwszy wybór graczy. Stąd też Betsafe zdecydowało się im jeszcze bardziej pomóc i podsunąć premię, która nakierowana jest właśnie na takie produkty. Jeśli we wtorek i piątek gracie w takie pozycje jak Mega Moolah Isis, Divine Fortune, Mega Fortune, Hall of Gods, Mega Fortune Dreams, Mega Moolah, możecie liczyć na szalony bonus w stylu cashback. Tu jednak reguły gry są inne, ponieważ premia liczona jest nie od porażki, ale od spinów zakończonych wygraną. Możecie zatem już przy zwycięstwach na poziomie 5 złotych zacząć odliczać dodatek, który następnego dnia trafi na wasze konto i będzie gotowy do dalszej realizacji.

Do promocji musicie się zapisywać w każdy aktywny dzień, czyli we wtorki i piątki. Bonus jest w pełni odnawialny i będzie można z niego korzystać każdorazowo w te właśnie dni. Cashback wynosi tu 20% i w ten sposób zapewnicie sobie nawet do 200 złotych w gotówce. Pieniądze wypłacane są zgłaszającym następnego dnia i podlegają oczywiście 35-krotnemu obrotowi, co jest tu najważniejszym warunkiem realizacji. Proces gry jest tu bardzo prosty, co jasno opisuje Betsafe: Jeżeli suma zakładów postawionych w grze w podanym czasie wyniosła 500 PLN i gracz wygrał 1000 PLN, wtedy wygrane netto wyniosą 500 PLN. Gracz jest wtedy uprawniony do otrzymania nagrody cashback 20% do 200 PLN, obliczonej na podstawie wygranych netto. Wysokość cashbacku w tym przykładzie wyniesie 100 PLN.

Po więcej zasad i informacji o bonusie zapraszamy bezpośrednio na stronę operatora, gdzie widoczne są także inne gotowe już dla was promocje do wykorzystania.

Zdobądź 200 PLN cashbacku


Najnowsze promocje w kasynie Betsafe

Zarejestruj się w Betsafe


Top 5 Kasyno Online