Zgarnij gorące nagrody w letniej imprezie w Betsafe

Letnia impreza w BetsafeLetnia impreza od Betsafe to wspaniały kalendarz aktywnego gracza. Na jego podstawie wszyscy zarejestrowani użytkownicy, którzy mają już swoje konto u tego operatora, mogą liczyć na codzienne premie od poniedziałku aż do niedzieli. To niebywałe zdarzenie, na podstawie którego sięgniecie po znacznie więcej, niż mogliście do tej pory. Wystarczy się zapisać, spełnić wymagania ze wskazanego dnia i po prostu… odebrać nagrodę. Takie zasady przypisane są działaniom do czwartku, sprawa inaczej ma się w weekendy, bowiem wówczas Betsafe podkręca atmosferę. Weźcie udział w misji i wykonajcie zadania w trzech różnych slotach. Co wpadnie z tytułu realizacji takich założeń?

Kolejno w poniedziałki sięgnąć można po bonus 20 złotych, z kolei we wtorek po kolejny reload bonus o wartości 50% do 40 złotych. W środę trafi do was zestaw darmowych spinów, a w czwartek kolejne doładowanie gotówkowe. Zaznaczyliśmy, że sprawa zmienia się na weekend i rzeczywiście, piątek, sobota i niedziela to kolejne profity. Jak pisze samo Betsafe: „Postaw co najmniej 1 PLN i wypełnij weekendowe zadania, a damy Ci 15 PLN w gotówce! Jeśli chcesz sprawdzić swoje postępy, po prostu zapisz się i uruchom slot.”

W tym tygodniu polować należy na gry Vikings Go to hell, Trolls Bridge i Ozwin’s Jackpot. Wykonywanie misji i zadań jest jak widać mocno opłacalne. Pamiętajcie jednak, że przy każdej akcji obowiązuje konkretny regulamin, który należy najpierw zrealizować.

Sięgnij po codzienne premie bonusowe


Najnowsze promocje w kasynie Betsafe

Zarejestruj się w Betsafe


Top 5 Kasyno Online