Turniej Holiday Fair z pulą bonusową 2 200€ w Slottica

Jarmark Świąteczny od kasyna SlotticaJarmark Świąteczny od Slottici to jeden z tych turniejów, który kusi przede wszystkim zaangażowanych graczy. Przewidziano bowiem aż czterdzieści sześć nagród, trzeba się zatem mocno postarać, by po nie sięgnąć. Czy wszak warto? Tak, szczególnie, że łączna pula w bonusowych promocjach wynosi 2 200€, a za pierwsze miejsce otrzymacie najnowszego Apple iPhone 11! Za drugie z kolei wywalczycie kamerkę GoPro, a następnie zegarek Amazfit, whisky Kilchoman czy girlanda LED Raind.

Jak jednak dołączyć się do takiej walki i na co konkretnie możecie liczyć? Wiele informacji w tej sprawie, jak również dokładne ilości wszystkich prezentów, znajdziecie na stronie Slottici, my jednak tłumaczymy bazowe zasady poniżej. O swoje szanse możecie się ubiegać od 1 do 15 grudnia. W tym czasie konieczna jest gra za prawdziwe pieniądze i konkretne doładowania. Im więcej ich będzie, tym więcej losów końcowo zbierzecie. W działaniach udział biorą te osoby, które wzięły już udział w 2 lub więcej turniejach i zajmowali w nich miejsca do 10 włącznie. Jest zatem szansa że poza jedną zdobytą już nagrodą, wywalczycie dla siebie kolejne. Do tego dochodzi fakt, że za udział przysługiwać wam będą kolejne punkty, a te przecież zrealizujecie w dalszych loteriach, z których Slottica zresztą słynie. To się nazywa ostry grudzień!

Slottica razem z ich loterią przygotowała prosty regulamin rozpisany zaledwie na cztery linijki. Dlatego też bez żadnych obaw możecie dołączyć do zabawy i czerpać dla siebie możliwie jak największe korzyści. Poznajcie się z zapiskami i grajcie o najnowszego iPhone od Apple. Jest o co walczyć i jest po co się tu starać!

Wygraj atrakcyjną nagrodę z puli 2 200€


Najnowsze promocje w kasynie Slottica

Zarejestruj się w Slottica


Top 5 Kasyno Online