Pościg gotówkowy z pulą 230 000€ do podziału w Slottica

Wygraj 5000€ dziennie w turnieju Money chase w SlotticaWyścig Gotówkowy to najbardziej ekscytujące zawody kasyna online Slottica. Marka zdecydowała się przygotować i wdrożyć turniej za sprawą którego wydanych zostanie 230 000€. Całość działa tak, iż została podzielona na osiem równych etapów, które potrwają aż do 23-go sierpnia. W tym czasie możecie się włączać do wszystkich poszczególnych zmagań, czego efektem będzie sposobność wygrania gotówki co tydzień. Jedyne co musicie zrobić, to zagrać nie mniej niż 100 gotówkowych rund w wideo slotach dostępnych na stronie. Już to da wam kwalifikację i tym samym realny udział w zabawie. Jakie są tu gry turniejowe? M.in. Dragon Pearls Hold and Win, Olympian Gods czy Aztec Sun.

Tak opisało zmagania Slottica: „Aby zakwalifikować się do walki o wygraną w codziennym konkursie, postaw 100 zakładów na prawdziwe pieniądze, o wartości co najmniej 1 EUR za zakład. Pula nagród w codziennym turnieju wynosi 5000 EUR. Maksymalna wygrana to 500 EUR. Po zakończeniu pięciodniowej serii turniejów przeprowadzimy dodatkowe losowanie puli nagród o wartości 10000 EUR, przy maksymalnej wygranej w wysokości 1000 EUR.” – jak zatem widzicie, wygrywać możecie sporo i często. Prezenty przeliczane są tu dodatkowo na walutę na której macie konto, dzięki czemu nie musicie się jeszcze martwić dodatkowymi zmianami. Wasz minimalny zakład nie może być niższy niż 1€.

Takie gry jak Three Gems Adjacent czy God’s Temple to prawdziwe światowe hity, dlatego też dobrze jest poznać i grać za gotówkę. Tym razem możecie za sprawa takich działań zapewnić sobie ogromne środki pieniężne, które albo zrealizujecie dalej przy ulubionych automatach albo zlecicie wypłatę na konto bankowe. Powodzenia!

Wygraj 5000€ dziennie


Najnowsze promocje w kasynie Slottica

Zarejestruj się w Slottica


Top 5 Kasyno Online