Holiday Eve turniej z pulą 1 400€ od Slottica

Świąteczny Wieczór z loteria od SlotticaŚwiąteczny Wieczór, ten wigilijny, dla wielu z nas jest wspaniałą okazją do tego, by spędzić go w gronie rodziny i odpocząć. W przypadku wirtualnego kasyna Slottici to także szansa do tego, by wygrać jeszcze więcej pieniędzy. Zaprezentowano nam turniej, który potrwa od 1 do 8 grudnia. W tym czasie wygrać będzie można dokładnie 1 400 euro, które trafi do najlepszych uczestników.

Numer jeden wywalczy dla siebie aż 250€ premii, zatem mówimy o pokaźnej kwocie, która będzie idealnym prezentem dla tych, którzy sporo wydali na podarunki dla bliskich i znajomych. Jak jednak włączyć się do walki o takie środki i co jeszcze musicie tu wiedzieć? Turniej przewidziany jest dla wszystkich zarejestrowanych graczy Slottici. Aby wziąć w nim udział, należy po prostu grać w dostępne tam gry stołowe. Liczy się najwyższa wartość obstawianych zakładów przy wszystkich produktach tego typu. Nagrodzonych zostanie aż sto osób, z czego tylko część otrzyma dodatkowo cenne punkty do dalszych loterii. Z punktu widzenia uczestników to najważniejszy temat o którym musicie wiedzieć. Od 10 do 1 miejsca przysługiwać wam bowiem będzie od 2 do 10 oczek, co będzie kluczowe przy loteriach i walce o zagraniczne wyjazdy czy prezenty w postaci gadżetów technologicznych. O tej loterii przeczytacie jednak w innych naszych tekstach.

Wszystkie nagrody zdobyte w tej promocji należy 70-krotnie obrócić w dowolnych grach od Slottici. Obowiązuje tu zresztą prosty regulamin, który znajdziecie na ich witrynie. Możecie go przeczytać przed swoim udziałem, dzięki czemu zdobyta wiedza przełoży się w jeszcze lepsze zrozumienie założeń i tym samym, lepsze wyniki końcowe.

Walcz o swoją część puli nagród 1 400 EUR!


Najnowsze promocje w kasynie Slottica

Zarejestruj się w Slottica


Top 5 Kasyno Online