Turniej Wiosenny Styl z pulą 425 000 zł w kasynie Slottica

Dołącz do turnieju wiosenny styl w Slottica i wygraj motocykl BMWWiosenny Styl to najnowsze zawody kasyna Slottica. Firma zaoferowała nagrody warte 100 tysięcy euro. Ponieważ całe wydarzenie nakierowane jest na każdego zarejestrowanego użytkownika tej firmy, możecie do nich dołączyć i wy. Czas trwania to 25 maja – 14 czerwca. W tym czasie możecie zrealizować swoje założenia i zacząć realizować kolejne plany. Loteria składa się z trzech części, a udział w nich zależy bezpośrednio od deponowanej kwoty. Są to odpowiednio wartości na 75€, 200€ oraz 1000€.

Im zatem więcej wpłacicie, tym większe korzyści czekają na was w samej loterii. Warto jednak odnotować, że już minimalne zestawienie daje wam realną szansę na wyciągnięcie premii. Na trzecim etapie czekają niebagatelne rozwiązania, w tym nowy motocykl. Finałowy poziom tak opisany jest przez Slotticę: „Podczas loterii dokonaj depozytu od 3500 EUR. Rywalizuj o prezenty, takie jak: motocykl BMW i 12 punktów do tabeli liderów, Apple MacBook i 11 punktów do tabeli liderów, telewizor Philips i 10 punktów do tabeli liderów oraz darmowy bonus w wysokości 1 000 EUR i 9 punktów do tabeli liderów. Warunek obrotu na darmowy bonus to 70x.” – więcej informacji w tej sprawie znajdziecie na stronie. To zresztą tam widnieje pełna lista nagród przypisanych do wydarzenia z konkretnego etapu. Starać się warto, szczególnie, że dodatkowe premie to chociażby cenny sprzęt od Apple.

Więcej informacji w warunkach i zasadach znajdziecie po przejściu na witrynę. Jednocześnie przypominamy, że w tym samym czasie Slottica oferuje również inne turnieje i loterie dla swoich graczy. Często nic nie stoi na przeszkodzie, by korzystać ze wszystkich na raz, co jest jednym z największych plusów.

Wygra część z puli 425 000zł


Najnowsze promocje w kasynie Slottica

Zarejestruj się w Slottica


Top 5 Kasyno Online