Turniej w kasynie online Slottica - Przyprawy Orientalne

Przyprawy Orientalne to kolejny turniej kasyna Slottica.Przyprawy Orientalne to kolejny turniej kasyna Slottica. Tym razem za jego sprawą wydanych zostanie 1 400€ w gotówce. Po takie środki sięgnie aż sto osób, którym uda się uzyskać w wyznaczonym czasie najlepszy rezultat. Całość potrwa do godziny 22:00, 8-go września i właśnie do tego czasu możecie się ubiegać o swoje punkty. Liczy się przy tym najwyższa kwota turniejowa rozegrana za sprawą wskazanych gier turniejowych. W ich gronie znalazły się dla przykładu wirtualny blackjack, dragon tiger, bakarat czy single poker. Pełna lista dostępna jest na stronie kasyna, gdzie widoczne są także kluczowe warunki, jakie spotka każdy zainteresowany gracz. By wziąć udział, nie trzeba się nigdzie zapisywać.

Za pierwsze miejsce przysługuje tu 250€ w gotówce. Liczy się jednak nie tylko kasa. Za swój udział najlepszych 10 graczy otrzyma odpowiednio od 10 do 2 punktów. Te z kolei oczka pod koniec miesiąca wymienicie na ciekawe nagrody, które zdobywać można w słynnych loteriach Slottici. Im więcej macie punktów, tym większe nagrody – w tym zagraniczne wyjazdy, ale też laptopy i inne technologiczne gadżety bądź darmowe doładowania gotówkowe. Punkty możecie osiągać we wszystkich loteriach i turniejach ze strony tego operatora, zatem nie macie górnej granicy w zakresie ich zdobywania. Zbierzcie tak wiele, jak tylko się uda.

Turniej „Przyprawy Orientalne” jak nazwało go Slottica jest dla was dostępny już teraz, podobnie jak i kompleksowy regulamin, który do niego dopisano. Na stronie znajdziecie też pełną tabelę rankingową, gdzie możecie monitorować wasz wynik i porównywać go z konkurencją. Wszystko to sprzyja korzystnej i przede wszystkim pewnej grze online.

Wygraj część z puli nagród €1 400


Najnowsze promocje w kasynie Slottica

Zarejestruj się w Slottica


Top 5 Kasyno Online