Turniej w kasynie online Slottica - Targi Niemieckie

Targi Niemieckie to kolejny turniej SlotticiTargi Niemieckie to kolejny turniej Slottici. Marka ta przyzwyczaiła już nas do tego, że stale organizuje kolejne zawody oraz loterie. W tym przypadku zmagać się będziecie o część z puli równej 1 400€. Przedsięwzięcie rozpocznie się 25-go sierpnia, natomiast skończy przed północą 1-go września. I właśnie do tego czasu możecie podjąć się tej rywalizacji, w której podbijać będziecie swoje wyniki. Zawalczycie nawet o 250€ w gotówce, jeśli tylko uda się wam zdobyć pierwsze miejsce. A to nie koniec korzyści. Przysługują także inne profity, zanim jedna do nich dojdziemy, pamiętajcie, że gotówka, która uzupełni wasze konta, musi zostać 70-krotnie obrócona. Dopiero wówczas będzie można ją wypłacić na swoje konto.

Na stronie kasyna Slottica znajdziecie tabelę wyników z obecnym stanem punktowym. Turniej wciąż trwa, a waszym celem jest zdobywanie jak największej ilości oczek – te wpadną na wasze konta za najwyższy przelicznik rozegranych zakładów. Im więcej gracie zatem za prawdziwe pieniądze, tym więcej trafi na wasze konta. Poza kasą, w istocie możecie zapewnić sobie jeszcze losy do loterii głównej, która odświeżana jest średnio co ok. 4 tygodnie. Za jej sprawą możecie wygrać unikatowe gadżety, drogie alkohole, bonusy bez depozytu czy nawet wycieczki zagraniczne. Za wygranie tych zawodów otrzymacie 10 takich punktów, aczkolwiek każdy z setki nagrodzonych może liczyć choćby na jeden punkt.

Pełen regulamin dostępny jest na witrynie, gdzie znajdziecie również wszelkie warunki i zasady gry, a także spis oferowanych gier z zakresu wideo slotów. Jest też licznik oraz dane, które dotyczą tego niezwykłego niemieckiego jarmarku. Dołączcie do niego możliwie jak najszybciej.

Wygraj część z puli 1 400€


Najnowsze promocje w kasynie Slottica

Zarejestruj się w Slottica


Top 5 Kasyno Online