Video Poker w kasynie internetowym Casibon

O ile możemy debatować nad spolszczeniem strony Casibon, jedno trzeba im przyznać, oferują doskonałej jakości produkty, które bez wątpienia wciągną was na długie godziny rozgrywki. Jak czytamy na ich witrynie: „Casibon został opracowany z wykorzystaniem najnowszych technologii informatycznych i bezpieczeństwa, a wszystkie gry na stronie internetowej zostały należycie licencjonowane przez odpowiednie instytucje i mają własne zabezpieczone systemy gry.” Same pozycje z ich oferty pochodzą od takich deweloperów jak NetEnt, Microgaming, Ezugi, Yggdrasil czy też iSoftBet i Quickspin. Lista ta jest pełna marek, uważanych za najlepsze na świecie w tym zakresie. Nic zatem dziwnego, że z czystym sumieniem możemy wam polecić wideo poker, który znajdziecie w tym zestawieniu.

Na czym polega Video Poker ?

Video poker CasibonWideo poker od tego kasyna to co prawda tylko jeden tytuł – Poker Pursuit Video Poker, ale będzie to gierka, która w pełni was zadowoli. Co bardzo ciekawe, wszyscy zainteresowani mogą ją testować za pomocą wirtualnej waluty. Wystarczy, że wejdziecie na stronę operatora i przy samej grze wybierzecie opcję DEMO, która automatycznie przeniesie was do ekranu rozpoczęcia rozgrywki. Taka opcja nie wymaga od was zakładania konta, przez co nie musicie też dokonywać depozytu bądź zobowiązywać się do czegokolwiek innego. Rozwiązanie idealne, zwłaszcza, że będzie nieograniczone, tak ilościowo w zakresie żetonów (można je bez końca odświeżać) jak i czasowo. Taki pomysł sprawdzi się nie tylko dla osób, które grają bezpiecznie, ale również dla tych, którzy nie wiedzą, czy będzie to dobry sposób a wideo poker jest tym, czego szukają.

Przypominamy, że wideo poker w takim wydaniu to nic innego, jak rywalizacja w prawdziwego pokera, przy czym nie ma tu realnego przeciwnika, a wy gracie z systemem pokerowym. Wygrywają układy. W przypadku Poker Pursuit będzie ich dziewięć od dziesiątek poprzez Royal Flush, czyli pokera królewskiego, uważanego za najważniejszego w tego typu grze. Przy maksymalnej stawce może on wam zapewnić 3 000 żetonów, czyli bardzo pokaźny mnożnik. W samej grze wybierzecie graną stawkę od 0,01 do 1 żetonu. Macie też dość niebywałą jak na tego typu rozgrywkę sposobność do wykorzystania opcji „rise” czyli podbicia albo też „call”, czyli sprawdzenia układów. Proces ten można powtarzać trzykrotnie. Taka rywalizacja pozwoli wejść na znacznie inny poziom niż przy większości grach wideo pokera. Oczywiście sama plansza jest tu jednak prosta i jeśli tylko wypróbujecie ją za niskie stawki, nic nie będzie stało na przeszkodzie, by powalczyć o prawdziwą kasę. Na mapie pojawią się karty, najpierw trzy, a potem w zależności od twojego wyboru czwarta i piąta, co nawiązuje do klasycznego hold’ema, który znajdziecie w Casibon także w wydaniu stołowym i na żywo. Punkty naliczane są w trybie natychmiastowym. Nie ma tu czasu oczekiwania, dlatego też znajdziecie wygrane na swoim koncie i zaczniecie dalsze zmagania – od zera. Można tu wybrać opcję hazardu, jeśli wygracie konkretną stawkę. Podwaja to potencjalną kasę wyciągniętą z rozdania.

Zagraj w Video Poker w Casibon

Top 5 Kasyno Online