Jackpoty w kasynie online Loki

jackpoty w loki casinoGry Jackpoty progresywne oznaczają, że z każdą kolejną rozegraną złotówką (czy ekwiwalentem w dowolnej walucie) wartość ostatecznej kumulacji rośnie. Tym samym, im bardziej aktywni są gracze i wydają więcej pieniędzy, tym pula rośnie do ogromnych rozmiarów. W kasynie Loki znalazło się aż jedenaście gier tego rodzaju, co przełożyło się w danej chwili nawet na 40 tysięcy euro w gotówce, które czekało w konkretnych wideo slotach. Możecie zatem zapolować na znacznie większe wygrane, a przy tym wszystkim nie wydacie zbyt dużych pieniędzy. Loki bowiem zdecydowało się na przygotowanie takich gier, które dopuszczają limitowanie górnych stawek, dzięki czemu czekają na was kumulacje nawet wówczas, gdy gracie za bardzo niskie kwoty, jak dla przykładu 0,1€.

Na liście gier z tego zestawienia znalazły się raczkujące hity jak Bell of Fortune czy Golden Goal. Warto jednak nadmienić, że daniem głównym są tu trzy gry – Divine Fortune, Hall of Gods oraz Arabian Nights. To właśnie te pozycje gwarantują zresztą lwią część środków końcowych. Pierwsza z nich w danym momencie daje nawet 14 tysięcy euro. Pełna lista jest stale monitorowana, a wartości modyfikowane, zatem stawka rośnie, a wy możecie się cieszyć największymi wygranymi w tymże kasynie. Jeśli jesteście gotowi, możecie swoją przygodę zacząć już, w tym z wykorzystaniem dostępnych tam promocji. Na początek czeka w końcu nawet 1 000€ w gotówce.

Wszystkie dostępne gry z oferty jackpotowej mają tam także tryb demo. Jest on bezpłatny, a zyskane żetony możecie obracać zgodnie z własnym przekonaniem. Poznacie mechanizmy, dźwięki czy zwycięskie układy, co powinno być ważne dla każdego gracza online.


Najnowsze promocje w kasynie Loki