20 darmowych spinów w bonusie bez depozytu w Casibon

CASIBON BONUS BEZ DEPOZYTU DLA NOWYCH GRACZY ZA REJESTRACJĘ

20 free spinów bez depozytu w Casibon na startPrzedstawiamy wam promocję, przygotowaną specjalnie dla naszych czytelników. Chodzi o bonus na start, który zyskacie w kasynie Casibon. Jak wygląda dokładnie i co czeka na zainteresowane osoby?

Otóż będzie to dodatkowe 120% przy pierwszej wpłacie, a także 20 darmowych spinów. W tym drugim przypadku nie trzeba dokonywać żadnego depozytu, zakręcenia po prostu zostaną dodane na konto i będzie można z nich skorzystać w każdej, dowolnej dla siebie chwili. Zaczyna się dobrze? Zatem kontynuujemy dalej.

Standardowy bonus powitalny wynosi tam 100% do 1200 złotych. Jeśli skorzystacie przy rejestracji z kodu promocyjnego RKBONUS, gotówki będzie o aż 20% więcej. To świetny początek, szczególnie jeśli każda złotówka jest dla was ważna. Dodatkowo 20 Free Spins wykorzystacie zgodnie z własnym przekonaniem, wystarczy, że wybierzecie grę, która akurat was zainteresuje. Prezent ten będzie dodany automatycznie, dlatego cieszcie się od razu zabawą.

Jeśli jesteście przekonani, pamiętajcie, że każda akcja wiąże się z odpowiednim regulaminem. Zapraszamy do zapoznania się z nim. Jest prosty, podobnie jak i proces rejestracyjny. Pierwszej wpłaty można dokonać za pomocą Neteller, Skrilla czy Astropay, przyjmowane są dodatkowo płatności kartą płatniczą Visa. Jak zatem widzicie, bez trudu znajdziecie opcje dla siebie. Już teraz trzymamy za was mocno kciuki i liczymy szybkiego wzbogacenia swoich kont.

Odbierz bonus bez depozytuTop 5 Kasyno Online