Gorąca siesta turniej o € 250 w kasynie Loki

Wygraj 250€ w gotówce w nowym turnieju  kasyna LokiZapraszamy was do zapoznania się z informacjami o Gorącej Sieście. To najnowszy turniej kasyna Loki, za sprawą którego wygrać można nawet 250€ w gotówce. Takie właśnie środki dostępne są dla śmiałków, którzy dołączą do zmagań i spróbują swoich sił przy wskazanych grach stołowych. A tych na witrynie jest niezwykle dużo.

Celem bonusu kasynowego od 13 do 19 kwietnia będzie wywalczenie jak największej ilości oczek. Te zdobywa się za grę za prawdziwe pieniądze. Każde obrócone 1€ to 1 punkt do waszego rankingu, który znajdziecie na przygotowanej do tego podstronie. Dzięki temu przekonacie się, jaka jest różnica do obecnych mistrzów – czy spróbujecie ich jeszcze przegonić? Gorąca Siesta to zawody nakierowane na konkretne gry, które znajdziecie u operatora. Waszym celem będzie aktywna gra we wskazanym terminie. Nagrodzonych zostanie łącznie 50 osób i to one powalczą o część z puli na poziomie 1 000€. Pierwsze miejsce to aż ¼ tej wartości, ale warto odnotować, że kolejne pozycje także zapewnią wam odpowiednie środki, które posłużyć mogą do polepszenia swojego salda w grze. Pamiętajcie jedynie, że wygrana gotówka wymaga oczywiście obrotu, który wynosi tu 70x wywalczonej kwoty. Po obrocie, będziecie mogli normalnie zlecić wypłatę lub skierować się na inne produkty, których poszukujecie. Próbujcie, im wcześniej dołączycie, tym większe szanse na wygraną.

Promocja kończy się 19-go kwietnia i nagrody wydawane będą zaraz po tym terminie. Nie trzeba się już po nie dodatkowo zgłaszać. Zapoznajcie się jeszcze z regulaminem widocznym na stronie Loki, a w razie dodatkowych pytań zasięgnijcie języka u obsługi klienta, która działa tu za sprawą czatu na żywo.


Najnowsze promocje w kasynie Loki